Logg inn
Fyll inn ditt brukernavn og passord:
Brukernavn
Brukernavn mangler
Passord
Passord mangler
Meny
Oversikt
Søk
Megafon
Forum
Apps
Om
Bli medlem
Logg inn
287 Pålogget nå
Møteplassen for turglade mennesker
Logg inn
Bli medlem
Freskluft sier:
God morgen alle spreke damer. Kaffen er klar, sola har begynt å titte fram. Det blir en fantastisk flott turdag.
Skriv
Skriv her
Skriv i megafonen
Forum
>
Annet
> Debatt
Opprettet 20.05.2019 av Anonym.
Hva med turvenn-treff i Tromsø?
Er det noen interesse for det? Skulle vi forsøkt å arrangere noe slikt. Ser jo at det er en del sånne treff rundt omkring nå.
Svar
|
Siter
|
Varsle
|
Overvåk
Svar på innlegg
#1. Postet 20.05.2019 av Anonym
Artig hvis dere får til regelmessige Turvenn-treff i Tromsø også. Jeg anbefaler at du bare oppretter et Facebook-event og deler det med Turvenn. Erfaringsmessig så får du ikke så stor respons ved å spørre medlemmene i forumet. Det beste er bare å finne et egnet sted, booke bord og poste nyheten her. Lykke til! Hilsen Oslo-pilsen.
Svar
|
Siter
|
Varsle
#2. Postet 09.09.2019 av Anonym
Tromsø, Narvik, Harstad... Eller i området rundt... Det er jeg med på, men her er det jo ikke noe liv. Vurdere å melde meg ut. Er du ei singel jente og ønsker du en turvenn er jeg å treffe på turfolk1@gmail.com.
Alle svar behandles seriøst.
Svar
|
Siter
|
Varsle
Freskluft sier:
God morgen alle spreke damer. Kaffen er klar, sola har begynt å titte fram. Det blir en fantastisk flott turdag.
Skriv
Skriv her
Skriv i megafonen
annonse
annonse
annonse
Topp 8 turforslag for sommerhalvåret
|
Hvordan finne en turvenn?
|
Tips for en vellykket fjelltur
|
Flere saker >>
Turvenn.no er levert av Social Garden AS © 2025 |
Medlemsavtale
|
Personvernerklæring
|
Bruk av informasjonskapsler
|
Tilpass samtykkepreferanser
|
Kontakt oss
Turvenn.no
|
SeniorDate.no
|
Skeiv.no
|
KristenDate.no
|
NettDating.no